Статистика

Главная » 2011 » Июнь » 29 » Справаздача пра гульню Белтрансгаз : Нафтан
20:37
Справаздача пра гульню Белтрансгаз : Нафтан

"Суддзя тры, два, рас”- менавіта амаль гэта крычалі людзі на стадыёне пасля першага тайма. Але пра гэта пазней!

Гульня пачалася і амаль адразу Белтрансгаз забіў гол. Пры падачы вуглавога гулец Белтрансгаза прапусціў мяч на Кеўру, які і палажыў "паласатага” ў дальнію дзявятку!Праз 2 хвіліны БТГ мог забіць другі мяч, але наш гулец прабіў міма. Пасля гэтага Нафтан лёгка забіў два мяча.БТГ не апусціў рукі і праз пару хвілін лік зноў зраўнял! І тут пачалося….. Падкат у мяч гульцом БТГ ,але суддзя "ставіць” штрафны . Людзі на трыбунах пачалі свісцець. Суддзя падбегшы да наша гульца, апусціў руку ў кішеню з карткамі і дастаў…… чырвоную картку. "За што” – гэта думка прабегла мабыць у кожнага гледача. Зьміцер Аначанка, як капітан, рашыў патлумачыць з суддзей, але таксама атрымаў чырвоную картку……..

Калі суддзя ўхадзіў з поля, яго асвіставалі гледачы, крычалі "Пазор” і тое што напісана ў пачатку справаздачы.

Ў другім тайме гульцы БТГ зрабілі шмат перспектыўных атак, але была відна што хлопцам вельмі цяжка гуляць дзевяцяром.Нафтана забіў два безадказных мяча.Суддзя ж за тыя ж парушенні даваў гульцам БТГ жоўтыя карткі, а гульцам Нафтана вусныя папярэджанні.Гульня была праіграна 2:4. Але трэба сказаць ДЗЯКУЙ хлопцам, за тое што яны біліся да канца! Белтрансгаз мог і перамагчы, каб суддзя быў не "тры, два,рас”………

Просмотров: 1067 | Добавил: RokeRjokeR | Рейтинг: 5.0/1